HN směna pro podnikatele!

Víme, že podnikání není snadné, proto se vám ho snažíme ulehčit tím, že přinášíme finanční úspory pro Váš další rozvoj. Jak to u nás probíhá a co Vám dáme navíc?

Zahraniční platby pro podnikatele ZDARMA*

Pro firmy a podnikatele máme speciální nabídku - za každou směnu jedna zahraniční platba zdarma*. A pokud potřebujete platit rychle, přes náš telefonický dealing můžete odesílat platby po EU, které jsou obvykle doručeny do 24 hodin po odeslání.

Výhodné kurzy a transparentní podmínky bez závazků

U nás vždy víte, jakou kurzovou marži HN směna účtuje (marži vždy uvidíte i na konfirmaci obchodu). Máte tedy jistotu, že své marže nebudeme po pár obchodech zvětšovat, jako to často dělá konkurence. Nemusíte tak ztrácet čas kontrolou kurzů, naopak se můžete naplno věnovat podnikání.

Spolupráce je pro Vás bez rizika. S námi se nezavazujete k žádným měsíčním platbám ani objemům směn. Nejsme přece v bance!

Telefonicky nebo online

Záleží jenom na Vás, jak chcete směnu a platbu provádět. Dáváte přednost směně online? Prostřednictvím platformy smena.ihned.cz můžete. Chcete provést směnu telefonicky s makléřem a probrat s ním situaci na trhu? Zavolejte náš telefonický dealing (+420) 236071602. Rádi řešíte věci například na chatu se zákaznickou podporou? Není problém!

Příklady směn podnikatelů přes HN směna

Příklad č. 1: Nákup zahraniční měny

Fiktivní firma ASCULP s.r.o. dováži součástky ze zahraničí a každý měsíc platí svému německému dodavateli fakturu na 50 000 EUR.

1. Zákazník si v online aplikaci zadá nákup 50 000 EUR. Okamžitě vidí kurz na nákup EUR za 25,40 Kč, který může porovnat s nabídkou banky (standardní banka nabídne kurz na prodej EUR za 25,60 Kč). Poté snadno dvěma kliky zrealizuje nákup u HN směna.

Do emailu ihned přichází potvrzení o nákupu 50 000 EUR společně s informací, jakou částku v CZK má zaplatit na účet HN směna.
2. Firma zasílá 1 270 000 Kč na CZK účet HN směna, který je ve stejné bance – platba za směnu je připsána bez prodlení (seznam bank HN směna).
3. Po směně zákazník jednoduše zadá online platbu na účet dodavatele v Německu výběrem účtu ze svého seznamu příjemců plateb.

HN směna zasílá 50 000 EUR dodavateli do Německa zdarma*, namísto poplatku bance 200 Kč.
Klient v tomto případě ušetřil na směně 10 000 Kč a dalších 200 Kč na zahraniční platbě.

Příklad č. 2: Směna do českých korun

Fiktivní pan XYZ pravidelně fakturuje za IT služby v eurech. Každý měsíc tak směňuje 5 000 EUR do CZK.

1. Zákazník si v online aplikaci zadá prodej 5 000 EUR. Okamžitě vidí svůj kurz na prodej EUR za 25,40 Kč, který si může porovnat s nabídkou banky (banka mu nabídne kurz 24,80 Kč). Poté snadno dvěma kliky provede nákup u HN směna.

Do emailu ihned obdrží potvrzení směny na prodej 5 000 EUR.
2. Pan XYZ zasílá eura na účet HN směna, který je ve stejné bance – platba je připsána na účty HN směna téměř okamžitě (seznam bank HN směna).
3. Zákazník zadá online platbu směněné částky v CZK zpět na svůj účet v české bance.

HN směna bez prodlení po připsání EUR zasílá na účet klienta 127 000 CZK/ a směna je zrealizována.
Klient ušetřil 3 000 Kč na směně. Jeho banka si ale může zaúčtovat poplatek za převod EUR i v rámci banky.

*Jedna zahraniční platba ke každé směně nad 1 000 EUR. Nárok na platbu zdarma se váže k dané směně, není přenositelný, nelze jej kumulovat či přenést do budoucna. Nabídka platí do odvolání, minimálně však do 31.8.2020.

Hospodářské noviny

Copyright © 1996-2019 Economia, a.s., Hospodářské noviny IHNED.cz ISSN 1213-7693
Směnu a platbu zajišťuje Roklen360, a.s. s licencí ČNB.